Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

“Gölcük ihalesini iptal ediyoruz. Çok üzüld

content discovered on Tuesday, January 2, 2018 in

Bolu Belediye BaÅŸkanı Alaaddin Yılmaz, “ArkadaÅŸlarla karar aldık. Gölcük ihalesini iptal ediyoruz. Çok üzüldük” dedi...Çok tartışılan ihale iptal edildi...Türkiye, Bolu’nun cennet köşelerinden Gölcük’ün konaklamaya açılmasına iliÅŸkin ihaleyi Hürriyet’ten öğrendi. Ä°haleye baÅŸvuru sürecinde hem Bolu halkı hem de Türkiye’nin dört bir yanından “Gölcük’ü imara açma” tepkileri yükseldi.Halk Gölcük çevresinde el ele zincir oluÅŸturarak, “Gölcük’e d read more »

'Kadro Oyunu' sonrası Taşeron İşçinin alacağ

content discovered on Tuesday, January 2, 2018 in

AKP'nin taÅŸeron işçiye kadro KHK'sinin içinin boÅŸ çıkmasının ardından işçiler tepkili. Öte yandan düzenlemeyle işçilerin alacağı maaÅŸlara iliÅŸkin de ayrıntı belli oldu...TaÅŸeron işçinin 'kadro' oyunu sonrası alacağı maaÅŸ belli olduAKP'nin tepki çeken taÅŸeron KHK'sinin ardından işçilerin ücret ve sosyal hakları da belli oldu...Resmi Gazete'de yayımlanan metinde taÅŸeron işçilerin ücret ve sosyal haklarına da yer verildi.Buna göre, sürekli işçi kadrolarına geçen read more »

Tayyip'ten Yurtaşa: 'Ne kadrosu yahu, çalışıy

content discovered on Tuesday, January 2, 2018 in

CumhurbaÅŸkanı ErdoÄŸan, katıldığı bir organizasyonda kendisinden kadro isteyen yurttaÅŸa 'Ne kadrosu yahu, çalışıyorsunuz iÅŸte' yanıtını verdi...Tayyip ErdoÄŸankadro isteyen yurttaÅŸa: 'Ne kadrosu yahu, çalışıyorsunuz iÅŸte' Recep Tayyip ErdoÄŸan, bir organizasyon esnasında yanına gelen ve kadro isteyen yurttaÅŸlardan birine "Ne kadrosu yahu, çalışıyorsunuz iÅŸte" yanıtını verdi.. TaÅŸeron çalışma ve taÅŸeron işçilere kadro verilmesi tartışmaları, emekçilerin son günle read more »

Milletin ayranı yok içmeye AKP tahtırevanla gez

content discovered on Monday, January 1, 2018 in

Bakanlık ve kamu kurumlarının “temsil ve tanıtım” adı altında yaptığı harcamaların, öngörülen bütçeyi milyonlarca lira aÅŸtığı ortaya çıktı...CHP'nin sorusuortaya çıkardı: GösteriÅŸe tasarruf yok CHP Ä°zmir Milletvekili Murat Bakan’ın soru önergesini yanıtlayan Maliye Bakanı Naci AÄŸbal’ın verdiÄŸi bilgelere göre, 2015’te G-20 ve Çanakkale 100. Yıl etkinlikleri gibi gerekçelerle öngörülen bütçeden 198 milyon 479 bin TL, 2016’da Dünya Ä°nsani Zirvesi ile read more »

Yeniden..

content discovered on Monday, January 1, 2018 in

Hiç bir ÅŸey bilmediÄŸimi öğrendim bu yıl. Kimseyi tanıyamayacağımı da..Güven ve sevginin apayrı kavramlar olduÄŸunu ikisinin aynı insanda olması gerekmediÄŸini, sevdiÄŸim bir insana güven yükünü yüklemenin gün sonunda sadece beni hayal kırıklığına uÄŸratacağını öğrendim.Sevgi dedim ya.. Sevgiden hiç anlamadığımı fark ettim. Herhangi bir insanın söylediklerine binaen silüetine yapıştırdığım tüm sıfatların biraz zaman versem hareketleriyle paramparça olacağını read more »

Çare de biziz, ümit de biziz…

content discovered on Monday, January 1, 2018 in

2018: ÃœMÄ°T BÄ°ZÄ°ZSuay KARAMANÃœlkemiz tarihinin en ağır ekonomik ve siyasal sıkıntılarını yaÅŸamaktadır. Açlık, iÅŸsizlik, yokluk ve yoksulluk büyük boyutlara ulaÅŸmış, yatırımlar durmuÅŸ, üretim düşmüş, birçok iÅŸyeri kapanma durumuna gelmiÅŸtir.2017 yılının başında 3.7 TL olan euro, 2017 yılını 4.5 TL olarak kapatmıştır. Bunun anlamı paramızın deÄŸeri %22 düşmüştür, yani %22 devalüasyon yapılmıştır. 2017 yılında resmi verilere göre enflasyon yaklaşık % read more »

Mutlu Aydınlık Yıllara TÜRKİYE

content discovered on Sunday, December 31, 2017 in

Mutlu Yıllar TÃœRKÄ°YE read more »

Dikkat! AKP Yağıyor!

content discovered on Sunday, December 31, 2017 in

1 Ocak 2018 itibarıyla elektrik, köprü-otoyol ücretleri, vergi, ceza ve harçlara deÄŸerleme oranı ya da farklı oranlarda zam geliyor. Ä°ÅŸte kalem kalem 2018'in ilk zamları...Ä°ÅŸte yeni yılla birlikte gelen zamlar Vergi Usul Kanunu uyarınca, Türkiye Ä°statistik Kurumunun (TÜİK) açıkladığı enflasyon rakamlarına göre, yeniden deÄŸerleme oranı yüzde 14,47 olarak belirlendi...Yeniden deÄŸerleme oranıyla birlikte 2018 yılında vergi harç ve cezalarla birlikte birçok hizmetin bedeli g read more »

DÄ°KKAT: ZAM yaÄŸmuru geliyor!

content discovered on Sunday, December 31, 2017 in

1 Ocak 2018 itibarıyla elektrik, köprü-otoyol ücretleri, vergi, ceza ve harçlara deÄŸerleme oranı ya da farklı oranlarda zam geliyor...Ä°ÅŸte kalem kalem 2018'in ilk zamları... Ä°ÅŸte yeni yılla birlikte gelen zamlar Vergi Usul Kanunu uyarınca, Türkiye Ä°statistik Kurumunun (TÜİK) açıkladığı enflasyon rakamlarına göre, yeniden deÄŸerleme oranı yüzde 14,47 olarak belirlendi. Yeniden deÄŸerleme oranıyla birlikte 2018 yılında vergi harç ve cezalarla birlikte birçok hizmetin bedeli read more »

9 yaşındaki beyinlere bunları giriyorlar

content discovered on Sunday, December 31, 2017 in

EÄŸitim Ä°ÅŸ Konya Åžubesi, bir açıklama yaparak, Selçuklu DeÄŸerler EÄŸitimi Projesi kapsamında dergilerde yer alan bazı bölümlere veli ve eÄŸitimcilerin tepkisinin olduÄŸunu dile getirdi...9 yaşındaki çocuklara bu dergiyi dağıttılarEÄŸitim Ä°ÅŸ Konya Åžubesi, Yönetim Kurulu Adına Özgür Genç bir açıklama yaparak, Selçuklu DeÄŸerler EÄŸitimi Projesi (SEDEP) kapsamında dergilerde yer alan bazı bölümlere veli ve eÄŸitimcilerin tepkisinin olduÄŸunu dile getirdi...Söz konusu bölümler read more »

İşte Avrupa ülkelerinde asgari ücret düzeyler

content discovered on Saturday, December 30, 2017 in

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide SarıeroÄŸlu, 1 Ocak 2018'den itibaren geçerli olacak asgari ücretin bin 603 lira olduÄŸunu duyurdu. Türkiye yeni asgari ücretle AB ülkelerinin çok altında kaldı. Ä°ÅŸte Avrupa ülkelerinde asgari ücret düzeyleri...Dünyada asgari ücret ne kadar? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide SarıeroÄŸlu, 1 Ocak 2018'den itibaren geçerli olacak asgari ücretin bin 603 lira olduÄŸunu duyurdu. Türkiye yeni asgari ücretle AB ülkelerinin çok altın read more »

Yandaşdan Abdullah Gül'e ağır sözler!

content discovered on Saturday, December 30, 2017 in

Hükümete yakınlığıyla bilinen Akit gazetesi yazarı Latif ErdoÄŸan, son çıkan KHK'ları eleÅŸtiren ve AKP ile arasında soÄŸuk rüzgarlar esen Abdullah Gül'e “sinsi siyasetiyle kendini bitiriyor” dedi...YandaÅŸ yazar Abdullah Gül'ü hedef aldıYeni Akit yazarı Latif ErdoÄŸan, son çıkan KHK'lara iliÅŸkin eleÅŸtiride bulunan 11. CumhurbaÅŸkanı Abdullah Gül'e çok sert tepki gösterdi...Bugünkü köşe yazısında Abdullah Gül için “Sinsi sessizliÄŸini siyaset sanarak bir süreliÄŸine k read more »

AKP’de çok FENA Kavga Var!..

content discovered on Saturday, December 30, 2017 in

AKP Genel BaÅŸkanı Tayyip ErdoÄŸan Kastamonu’da AKP kongresinde yaptığı konuÅŸmada, KHK eleÅŸtirisi nedeniyle isim vermeden Abdullah Gül hakkında çok sert ifadeler kullandı...AKP’de En Büyük Kavga… “Sinsi…Yazıklar Olsun!” ErdoÄŸan’ın konuÅŸmasından satır baÅŸları:“Darbe giriÅŸiminden yaklaşık iki hafta sonra çıkardığımız KHK’da kamu görevlilerinin aldığı kararlar ve eylemlerinin sorumluluk doÄŸurmayacağı hükmünü getirmiÅŸiz. Ãœstelik bu kararname Meclis†read more »

New York Times Tayyip’i haber yaptı

content discovered on Friday, December 29, 2017 in

New York Times, CumhurbaÅŸkanı Tayyip ErdoÄŸan ile ilgili bir haber yaparak, ErdoÄŸan'ın son diplomatik hamlelerini ele aldı...New York Times haberini yaptı: ‘Tayyip ErdoÄŸan’ın gittiÄŸi ülkelere bakın...’ New York Times, CumhurbaÅŸkanı Tayyip ErdoÄŸan'ın 2017'deki hamlelerini deÄŸerlendiren bir haber yaparak, ErdoÄŸan'ın 2017 boyunca "bir zamanlar dostu ve müttefiki olan" ülkelerle kavga ettiÄŸini belirtti...Haberde ErdoÄŸan'ın Hollanda hükümetine "Nazi artıkları" demesi, Alman siy read more »

Bu da Dolar Soslu ZAM!

content discovered on Friday, December 29, 2017 in

UlaÅŸtırma Bakanı Ahmet Arslan, 2 Ocak tarihi itibariyle köprü ve otoyol ücretlerine zam yapılacağını duyurdu. Arslan, zammın dolar kuruna göre hesaplanacağını söyledi. ElektriÄŸe yapılan yüzde 8,8’lik zammın ardından yeni yılda köprü ve otoyol ücretleri de zamlanacak. Açıklama UlaÅŸtırma Bakanı Ahmet Arslan’dan geldi...Köprü ve Otoyollara Dolar Soslu ZAM Bakan Arslan, köprü ve otoyol ücretlerine zam yapılacağını açıkladı. Arslan, zam oranının 2 Ocak’ta dolar read more »

Organize Sapkınlık bunlar...

content discovered on Friday, December 29, 2017 in

Beden eÄŸitimi dersine çıkan öğrencileri görünce tahrik olduÄŸunu söyleyen imam hatip öğretmeni Ercan Harmancı'nın Ensar Vakfı Yayınları'ndan çıkan bir kitabı olduÄŸu ve özgeçmiÅŸinde de ilginç ifadeler kullandığı ortaya çıktı... Sapık imam hatip öğretmeninin kitabını Ensar'ın yayınevi basmış! Konya’da beden eÄŸitimi dersinde eÅŸofman giyen kız öğrencileri görünce tahrik olduÄŸunu söyleyen AyÅŸe Kemal Ä°nanç Kız Anadolu Ä°mam Hatip Lisesi’nde görev yapan read more »

Ödediğiniz elektriğin ne kadarı hizmet bedeli?

content discovered on Thursday, December 28, 2017 in

ElektriÄŸe yine zam geldi. Peki ödediÄŸiniz faturanın yüzde kaçı hizmet bedeli?..ÖdediÄŸiniz elektriÄŸin ne kadarı hizmet bedeli? ElektriÄŸe 1 Ocak itibari ile yüzde 8.8 zam yapılacak...Peki yurttaÅŸlar, ödedikleri bedelin ne kadarının "hizmet bedeli" olduÄŸunu biliyor mu?Vergi uzmanı Ozan Bingöl, sosyal medya üzerinden paylaÅŸtığı mesajında konuya açıklık getirdi.Bingöl, 100 liralık elektrik faturasının 51 TL enerji bedeli 26,8 TL dağıtım-iletim-kayıp kaçak bedeli, 22,2 TL d read more »

Sapkın İmam Hatip'li Hoca TÜY DİKTİ!

content discovered on Thursday, December 28, 2017 in

Ercan Harmancı, Facebook hesabından yeni bir açıklama yaparak CumhurbaÅŸkanı Tayyip ErdoÄŸan, Milli EÄŸitim Bakanlığı MüsteÅŸarı Yusuf Tekin ve AKP’ye “Biz kardeÅŸiz” mesajı verdi...“Recep Tayyip ErdoÄŸan’ı da yalnız bırakmayın”Konya’nın Selçuklu ilçesindeki AyÅŸe-Kemal Ä°nanç Kız Anadolu Ä°mam Hatip Lisesi’nde görev yapan Felsefe Öğretmeni Ercan Harmancı’nın sosyal medya mesajları tepki çekmiÅŸti... Ä°mam Hatip Lisesi öğretmeni Ercan Harmancı, okuldaki beden read more »

Sapkın İmam Hatip'linin arkasından ‘Ensar’

content discovered on Thursday, December 28, 2017 in

Beden eÄŸitimi dersine çıkan çocukları görünce tahrik olduÄŸunu söyleyen imam hatip öğretmeni Ercan Harmancı’nın Ensar Vakfı Yayınları’ndan çıkan bir kitabı olduÄŸu ve özgeçmiÅŸinde de ilginç ifadeler kullandığı ortaya çıktı...Sapkın Ä°mam Hatip öğretmeninin arkasından‘ENSAR’ çıktı Konya’da beden eÄŸitimi dersinde eÅŸofman giyen kız öğrencileri görünce tahrik olduÄŸunu söyleyen AyÅŸe Kemal Ä°nanç Kız Anadolu Ä°mam Hatip Lisesi’nde görev yapan Felsefe ö read more »

'Ä°stanbula Ä°HANET' devam ediyor

content discovered on Thursday, December 28, 2017 in

YeÅŸilköy Sahili’nde park olarak kullanılan sahilin son boÅŸ alanına 45 metre yüksekliÄŸinde otel yapılacağı iddia edildi... YeÅŸilköy Sahili’ne dev otel iddiası Sözcü'den Özlem Güvemli'nin haberine göre, Ä°stanbul ve Ankara'daki belediyelere yönelik imar rantı eleÅŸtirileri ile gündeme gelen Çevre ve Åžehircilik Bakanlığı, YeÅŸilköy sahiline 45 metrelik otel yapmak için Ä°stanbul'un anayasası kabul edilen 1/100 binlik Çevre Düzeni Planı'nı deÄŸiÅŸtirdi... Plan deÄŸiÅŸikliÄ read more »

RTÜK'ün AKP'li üyeleri Milleti Sapık ilan etti

content discovered on Thursday, December 28, 2017 in

EÅŸofman giyen kız öğrencileri görünce “şeytanın kendisini üflediÄŸini” söyleyen felsefe öğretmeni Ercan Harmancı’nın skandal sözleri gündemdeki yerini korurken TV8’de yayımlanan Yetenek Sizsiniz programında yaÅŸları 7 ile 11 arasında deÄŸiÅŸen küçük çocukların ÅŸortlu dans gösterisi RTÃœK’te skandal bir tartışmaya neden oldu...AKP'li RTÃœK üyelerindenskandal ifadeler:“Millet ÅŸortlu küçük kızlardan tahrik oluyor” Birgün'den Hüseyin ÅžimÅŸek'in haberine gör read more »

Ünlü AKP'li ‘KIVIRMA’ları sürüyor!

content discovered on Wednesday, December 27, 2017 in

Yalova’nın Çınarcık Ä°lçesine baÄŸlı TeÅŸvikiye Beldesinin AKP’li Belde BaÅŸkanı Bülent Gültekin, hilafetin geldiÄŸini duyurmuÅŸtu.... “I'm sorry” dedi!Yalova’nın Çınarcık Ä°lçesine baÄŸlı TeÅŸvikiye Beldesinin AKP’li Belde BaÅŸkanı Bülent Gültekin, hilafetin geldiÄŸini duyurmuÅŸtu...CumhurbaÅŸkanı ErdoÄŸan’ın Sudan ziyaretinden bir afiÅŸi sosyal medya hesabından paylaÅŸan AKP’li BaÅŸkan, “Vallahi dil ile haykırılmasa da hilafet gelmiÅŸtir arkadaş” demiÅŸti.Ä°ÅŸt read more »

Suriye'den Tayyip'in Esad'la ilgili sözlerine y..

content discovered on Wednesday, December 27, 2017 in

Suriye DışiÅŸleri Bakanlığı, CumhurbaÅŸkanı ErdoÄŸan'ın Tunus'ta yaptığı konuÅŸmaya iliÅŸkin açıklama yaptı...Suriye DışiÅŸleri'nden ErdoÄŸan'ın Esad'la ilgili sözlerine yanıtErdoÄŸan'ın Suriye Devlet BaÅŸkanı BeÅŸar Esad'ı hedef alarak, "Devlet terörü estirmiÅŸ bir terörist" ÅŸeklindeki ifadelerine Suriye DışiÅŸleri'nden yanıt geldi...SANA'daki habere göre, ErdoÄŸan'ın sözlerine cevap veren bir DışiÅŸleri yetkilisi,"ErdoÄŸan’ın Suriye ve halkına karşı iÅŸlediÄŸi katli read more »

Gündem: Süleyman Soylu'nun Cemaat'e destek mesa.

content discovered on Wednesday, December 27, 2017 in

İçiÅŸleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Cemaat'e destek mesajları gündeme gelmeye devam ediyor...Süleyman Soylugündemden düşmüyor: Mesajı tartışma konusu olduİçiÅŸleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Cemaat soruÅŸturması kapsamında tutuklanan Rotahaber'in sahibi Ãœnal Tanık’la ilgili mesajı sosyal medyada gündem oldu...Odatv'nin haberine göre, Ãœnal Tanık, 13 Nisan 2013 yılında Adana basın savcısı Duran Yılmaz'ın oÄŸlu ve dönemin Adana Belediye BaÅŸkanı Aytaç Durak hakkındaki read more »

AKP çocukları 'Hizmet Vakfı'na teslim ediyor!

content discovered on Wednesday, December 27, 2017 in

AKP'nin gerici Hizmet Vakfı'na okullarda her türlü etkinliÄŸi yapma olanağı verdiÄŸi protokol üç yıl daha uzatıldı. Kapsamı da geniÅŸletilen protokolle birlikte gericiler ders saatlerinde de öğrencilere seminer verebilecek. Ãœstelik öğrenciler zorunlu olarak bu seminerlere katılmak zorunda olacak. Vakfın sloganında "Gayemiz yalnızca Kuran-ı Kerim hakikatlerini ilan ve neÅŸirdir" ifadeleri yer alıyor...Okullarda büyük tehdit: AKP çocukları 'Hizmet Vakfı'na teslim ediyor! Hizmet Va read more »

Bak İşte; Allah ile aldatıyorlar!

content discovered on Tuesday, December 26, 2017 in

Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde partisinin kongresine katılan AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler baÅŸkanı Belma ErdoÄŸan, "Bizim CumhurbaÅŸkanımız o kadar büyük bir insan ki, Allah tarafından gönderilmiÅŸ, bu ümmetin umudu olan bir insan" dedi...AKP'li baÅŸkandan skandal sözler!Kahramankazan AKP kadın kolları baÅŸkanlığı 5'inci olaÄŸan kongresi, BüyükÅŸehir Belediyesi Kahramankazan Aile YaÅŸam Merkezi'nde yapıldı. Kongreye AKP genel merkez kadın kolları yerel yönet read more »

Bu gericilerden ZEKA fışkırıyor!

content discovered on Tuesday, December 26, 2017 in

Gericiler tarafından hazırlanan yılbaşı videosunda, yılbaşının "1930'da laik düzen tarafından getirildiÄŸi" ve "müslümanları hedef aldığı" öne sürüldü...Gericilerden zeka parıltıları:'Avrupalı hindiyi Türk diye,müslüman diye kesiyor'Gerici Ahsen TV, yılbaşı kutlanmaması için video hazırlayarak yılbaşı kutlanmaması için "sebepleri" saydı...Videoda "Miladi deÄŸil Hicri takvime göre yeni yıl kutlaması yapılması" istenirken, Türkiye'ye yılbaşının "1930'da laik d read more »

TBMM'den onaysız 17 ayda 30 KHK

content discovered on Tuesday, December 26, 2017 in

Hükümet, 15 Temmuz darbe giriÅŸiminin üzerinden geçen 17 ayda Türkiye’yi KHK’ye boÄŸdu. 369 yasada, toplam 1125 maddede düzenleme yapıldı...17 ayda 30 KHK KHK’ler ile kamu kurum ve kuruluÅŸu çalışanları, sivil toplum örgütleri, gazeteciler, akademisyenler, yazılı ve görsel medya organları, ÅŸirketler ve belediyeler üzerinde, herhangi bir yargı kararına dayanmayan idari tedbirler uygulandı...Cumhuriyet'te yer alan habere göre, OHAL ilanından bu yana çıkarılan 30 KHK’nin 15 read more »

Eminağaoğlu KHK'ların şifrelerini anlattı..

content discovered on Monday, December 25, 2017 in

Eski YARSAV BaÅŸkanı Ömer Faruk EminaÄŸaoÄŸlu son KHK'nın iç savaÅŸa açık bir davetiye olduÄŸunu, mevcut yönetimin bir darbe yönetimi olduÄŸunu belirtti. EminaÄŸaoÄŸlu, "Gün, hukuk, demokrasi, insanlık diyenlerin bu ortak payda altında kenetlenme günüdür." dedi...EminaÄŸaoÄŸlu KHK'ların ÅŸifrelerini anlattı:‘İç savaÅŸa açık davetiye, teÅŸvik söz konusu’ "OlaÄŸanüstü Hal" uygulaması kapsamında hazırlanan 695 ve 696 sayılı iki yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) dün 24 Ara read more »

AKP onlarla yarışıyor!

content discovered on Monday, December 25, 2017 in

AKP hükümeti, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile "tek tip kıyafet" düzenlemesi getirdi...12 Eylülcülerle baÅŸladı, FETÖ’cüler sürdürdü, AKP yeniden getirdiAKP hükümeti, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile "tek tip kıyafet" düzenlemesi getirdi...696 sayılı KHK'ya göre, 5275 sayılı "Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin Ä°nfazı Hakkında Kanun"a eklenen maddeyle, Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren suçlar nedeniyle tutuklu veya hükümlü bulunanlara, duruÅŸmaya sevk nedeniyle ce read more »

‘Dehşete düştüm.İnsanlar birbirinin kafası

content discovered on Monday, December 25, 2017 in

Türkiye Barolar BirliÄŸi BaÅŸkanı Metin FeyzioÄŸlu, bugün çıkarılan KHK'lar için "DehÅŸete düştüm" ifadesini kullandı. Çıkarılan KHK maddelerinin OHAL'le ilgisi olmadığını söyleyen FeyzioÄŸlu, "Kapalı kapılar ardında, Saraylarınızda yasa çıkartaracaksanız bu millet canıyla neyi korudu?" diye sordu...‘DehÅŸete düştüm’diyen FeyzioÄŸlu: ‘İnsanlar sokakta birbirinin kafasına sıkacak’ FeyzioÄŸlu, 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname’de yer alan "darbe giriÅŸimi ve read more »

Emitt ile Dünyayı Keşfet

content discovered on Monday, December 25, 2017 in

Bu sene KeÅŸfetmek Gzeldir sloganı ile olduka gzel bir kampanya yrten, dnyanın en byk 5 turizm fuarından biri olan Emitt Ä°stanbul Turizm Fuarı, 25 28 Ocak 2018 tarihleri arasında TYAP Fuar ve Kongre Merkezinde dzenlenecek. Tatilini Emittte PlanlaTrk Hava Yollarının ana sponsorluÄŸunda dzenlenen fuarda; Trk turizm dnyasının en byk tur operatrlerinden tutun da Hindistan, Japonya, Kore, Maldivler, Ä°talya, Mısır baÅŸta olmak zere dnyanın drt bir yanından yzlerce katılımcı 4 gn boyunca kendi read more »

Deniz Gezmiş için terörist diyenler..

content discovered on Sunday, December 24, 2017 in

TERÖRÄ°STSuay KARAMAN Bir televizyon programında eski futbolcu, ÅŸimdi futbol yorumcusu olan Rıdvan Dilmen, Tayyip ErdoÄŸan ve ailesini çok sevdiÄŸini söyleyerek, Tayyip ErdoÄŸan için “parkasız Deniz Gezmiş” benzetmesi yapmış. Futbol oynadığı dönemlerde Rıdvan için ‘şeytan’ derlerdi ama ÅŸimdi ‘yalaka’ sıfatı sanki daha çok yakışıyor..AKP Manisa Milletvekili Selçuk ÖzdaÄŸ, Rıdvan Dilmen’in bu benzetmesine karşılık, bir toplantıda ÅŸunları söyledi: “Deniz Gezmi read more »

Son KHK'yı bir de hakimden dinleyin

content discovered on Sunday, December 24, 2017 in

Hakim Nuh Hüseyin Köse, KHK’lardaki kritik noktaları tek tek inceledi, ortaya bir 'KHK kılavuzu' çıktı... Son KHK'yı bir de hakimden dinleyin: Ä°ÅŸte kritik noktalar! "OlaÄŸanüstü Hal" uygulaması kapsamında hazırlanan 695 ve 696 sayılı iki yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) bugün Resmi Gazete'de yayınlandı...Hakim Nuh Hüseyin Köse, KHK’lardaki kritik noktaları tek tek inceledi. Hakim Köse, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, KHK’da yargıdan kamuya, işçil read more »

Çalışana ve emekliye 100 TL'lik AKP KAZIĞI!

content discovered on Sunday, December 24, 2017 in

CHP Genel BaÅŸkan Yardımcısı ErdoÄŸdu, hükümetin 2008'den bu yana AYM'nin kararına aykırı olarak hareket ettiÄŸini ve maaÅŸ artışlarının yanlış oranla yükseltildiÄŸini ileri sürdü. ErdoÄŸdu, "Çalışanlar da emekliler de devletten alacaklı" dedi. ErdoÄŸdu: "Hükümet çalışan ve emekliye eksik maaÅŸ veriyor" CHP Ekonomiden Sorumlu Genel BaÅŸkan YardımcısıAykut ErdoÄŸdu,ücretlilerin maaÅŸ artışlarının, enflasyon oranı ile büyüme oranının yüzde 100 olarak ilave edilmesiy read more »

O savcının hala ihraç edilmediğini biliyor muy

content discovered on Sunday, December 24, 2017 in

FETÖ kumpasından sonra intihar eden Van Yüzüncü Yıl Ãœniversitesi’nin eski Genel Sekreteri Enver Arpalı’nın ailesi, itirafçı olup açığa alınan savcı Ferhat Sarıkaya’nın meslekten ihraç edilmesi için HSK’ya baÅŸvurdu...Kumpasları baÅŸlatan itirafçı olansavcı Sarıkaya'nın hala ihraç edilmediÄŸini biliyor muydunuz?FETÖ’nün, TSK’ya yönelik ilk kumpası sayılan Åžemdinli iddianamesini hazırlayan savcı Ferhat Sarıkaya, 15 Temmuz’daki darbe giriÅŸiminden sonra itirafà read more »

AKP görmese de vatandaş geçim derdinde! 1. soru

content discovered on Sunday, December 24, 2017 in

AKP’nin belirli aralıklarla yaptırdığı kamuoyu araÅŸtırmalarında ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Yapılan araÅŸtırmalarda yıllardan sonra ilk kez Türkiye’nin en önemli sorunu sıralaması deÄŸiÅŸti. Tüm anketlerde terör birinci sırada çıkarken, ilk kez ekonomi birinci sıraya yerleÅŸti. VatandaÅŸ, iÅŸsizlik ve hayat pahalılığından ÅŸikâyetçi oldu...Türkiye'nin en önemli sorunu artık ekonomi!AKP Genel Merkezi’nin gündemdeki sorunlara vatandaşın bakışını belirlemek ve read more »

Meğer o da ‘KANDIRMIŞ!’

content discovered on Saturday, December 23, 2017 in

Bakanlık, KKTC menÅŸeli 'Çiftlik Bank' hakkında Ankara Cumhuriyet BaÅŸsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu..."Kudüs" diyerekpara topluyordu MeÄŸer o da kandırmışBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, kurdukları internet sitesi aracılığıyla ve sosyal medyada yaptıkları tanıtımlarla çok yüksek karlar vereceÄŸini iddia ederek milyonlarca lira topladığı belirtilen KKTC menÅŸeli 'Çiftlik Bank' hakkında Ankara Cumhuriyet BaÅŸsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu..."Ä°nternet yol read more »

Bir suçun analizi: İşte Nurettin Yıldız gerç

content discovered on Saturday, December 23, 2017 in

Ben, Türkiye Cumhuriyeti yasalarının uygulanmasını talep eden bir vatandaÅŸ olarak ÅŸikâyete konu konuÅŸmayı madde madde anlatayım, anlamayan kalmasın...Bir suçun saniye saniye analizi: Ä°ÅŸte Nurettin Yıldız gerçekleri! Ali Rıza ÖZKANÄ°stanbul Basın Savcılığı’ndan, “hakkınızda ÅŸikâyet var, ifadenizi vermek üzere bekliyoruz” ÅŸeklinde bir telefon alınca, bekletmeden ÇaÄŸlayan Adliyesi’nde soluÄŸu aldım. FETÖ filmleri yazılarım nedeniyle ÅŸikâyetlere alışık olduÄŸu read more »

Meraklısına! Nurettin Yıldız gerçekleri!

content discovered on Saturday, December 23, 2017 in

Ben, Türkiye Cumhuriyeti yasalarının uygulanmasını talep eden bir vatandaÅŸ olarak ÅŸikâyete konu konuÅŸmayı madde madde anlatayım, anlamayan kalmasın... Bir suçun saniye saniye analizi: Ä°ÅŸte Nurettin Yıldız gerçekleri! Ali Rıza ÖZKANÄ°stanbul Basın Savcılığı’ndan, “hakkınızda ÅŸikâyet var, ifadenizi vermek üzere bekliyoruz” ÅŸeklinde bir telefon alınca, bekletmeden ÇaÄŸlayan Adliyesi’nde soluÄŸu aldım. FETÖ filmleri yazılarım nedeniyle ÅŸikâyetlere alışık ol read more »

Devrim şehidi Kubilay için binlerce kişi yürü

content discovered on Saturday, December 23, 2017 in

Ä°zmir'in Menemen ilçesinde 87 yıl önce gericiler tarafından katledilen Åžehit AsteÄŸmen Mustafa Fehmi Kubilay, Yıldıztepe'deki ÅŸehitlikte düzenlenen 2 törenle anıldı. Anıtta ilk olarak resmi anma töreni gerçekleÅŸtirildi. Ardından da Menemen Tren Garı'nda toplanan vatandaÅŸlar, Yıldıztepe ÅžehitliÄŸi'ne yürüdü, ayrıca bir anma töreni yapıp, 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' diye slogan attı...Devrim ÅŸehidi Kubilay için binlerce kiÅŸi yürüdü Åžehit AsteÄŸmen Mustafa Fehmi Kubila read more »

Ölümle tehdit etti. Serbest bırakıldı

content discovered on Friday, December 22, 2017 in

FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal'ı cep telefonuna gönderdiÄŸi mesajla ölümle tehdit eden 21 yaşındaki Y.M, adli kontrol ÅŸartıyla serbest bırakıldı. Y.M, savunmasında "Gaza geldim" sözleriyle kendisini savunmuÅŸtu... Fatih Portakal'ı ölümle tehdit eden kiÅŸi serbest bırakıldı! Ä°stanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından olayla ilgili baÅŸlatılan çalışmada Zeytinburnu Ä°lçe Emniyet Müdürlüğüne baÄŸlı ekipler baÅŸlattıkları sanal takip sonucu ölümletehditeden kiÅŸini read more »

Dayakçı müdür katliam avukatı çıktı!

content discovered on Friday, December 22, 2017 in

Zabıta memurunu bayıltana kadar dövmesiyle tepki çeken Ä°BB Zabıta Daire BaÅŸkanı Tayfun Karali’nin Madımak Katliamı sanıklarının avukatı olduÄŸu ortaya çıktı... Dayakçı zabıta müdürü katliam avukatı çıktı! Ä°BB Zabıta Daire BaÅŸkanı Tayfun Karali’nin zabıta memurunu bayıltana kadar dövmesinin ardından baÅŸka bir skandalı ortaya çıktı. Cumhuriyet’te yer alan habere göre, Tayfun Karali’nin Sivas Madımak Katliamı sanıklarının avukatı olduÄŸu ortaya çıkt read more »

İsmail Kahraman MECLİS'te mi yatıyor!

content discovered on Friday, December 22, 2017 in

TBMM BaÅŸkanı Ä°smail Kahraman, BaÅŸkanlık odasındaki halıya iliÅŸkin, “Aslan yatağından belli” açıklamasında bulundu...“Aslan yatağından belli”Genel Kurul, TBMM BaÅŸkanı Ä°smail Kahraman baÅŸkanlığında saat 14.00’te açıldı. Genel Kurul’da bütçenin tümü üzerindeki görüşmeler yapılıyor...“YENÄ° DÃœZENLEMEYÄ° GÖSTEREN BU FOTOÄžRAFTA MI?”Bütçenin tümü üzerinde konuÅŸan HDP Grup BaÅŸkanvekili Filiz KerestecioÄŸlu, yanında getirdiÄŸi fotoÄŸrafları göstererek, read more »

Milli Eğitim Bakanı yeğenine KIYAK'ta sınır t

content discovered on Friday, December 22, 2017 in

Millî EÄŸitim Bakanlığı tarafından Özel EÄŸitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğüne baÄŸlı Özel EÄŸitim KaynaÅŸtırma Daire BaÅŸkanlığına, Milli EÄŸitim Bakanı Ä°smet Yılmaz'ın Metalurji Teknolojisi öğretmeni olan yeÄŸeni Fikret Yılmaz vekaleten atandı... Ä°ÅŸte torpilin belgesi CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Milli EÄŸitim Bakanı Ä°smet Yılmaz tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için verdiÄŸi soru önergesinde "Özel eÄŸitim alanında aktif çalışan ve özel read more »

SKANDAL: AKP belgeleri saklamış!

content discovered on Friday, December 22, 2017 in

TBMM 15 Temmuz Darbe AraÅŸtırma Komisyonu’nun AKP’li yönetiminin bazı bilgi ve belgeleri gizlediÄŸi ortaya çıktı. CHP’li üyelerin “bütün bilgi ve belgelerin kendilerine iletilmesi” talebi de “gizli belge statüsü kazandıkları” gerekçesiyle reddedildi... 15 Temmuz’da skandal: AKP belgeleri saklamış! 15 Temmuz darbe giriÅŸiminin ardından TBMM’de dört siyasi partinin desteÄŸiyle kurulan TBMM Darbe AraÅŸtırma Komisyonu’nun raporu basılırken CHP’nin ek ÅŸerhinin Ã§Ä read more »

Hiçbir çocuk güvende değil: Tarikat yurtların

content discovered on Friday, December 22, 2017 in

Ä°zmir'de bir tarikat yurdunda çocukların cinsel istismara uÄŸradığı henüz ortaya çıktı. Ancak bu ne yazık ki ne ilk ne de son. Adana'da tarikat yurdunda yanan kız çocukları, Ensar Vakfı'nda tecavüze uÄŸrayan öğrenciler, Konya'da Kuran kursu patlamasında hayatını kaybedenler... Tarikat yurtlarını palazlandıran, gericiliÄŸin önünü açan bu düzen, çocuklara ya istismarı ya da ölümü vaat ediyor...Hiçbir çocuk güvende deÄŸil: Tarikat yurtlarında ya istismara uÄŸruyorlar ya d read more »

MHP ile AKP arasına karakedi girdi!

content discovered on Thursday, December 21, 2017 in

TBMM Genel Kurulu’nda MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz’ın konuÅŸması AKP grubunda, “soÄŸuk duÅŸ etkisi” yarattı...MHP ile AKP arasında Mustafa Tuna gerilimiTBMM Genel Kurulu’nda MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz’ın konuÅŸması AKP grubunda, “soÄŸuk duÅŸ etkisi” yarattı...Yılmaz, görevden alınan Kadir TopbaÅŸ ve Melih Gökçek’in imar yolsuzluklarını kürsüde anlatırken, Gökçek’in yerine göreve getirilen Ankara BüyükÅŸehir Belediye BaÅŸkanı Mustafa Tuna†read more »

AKP'den Seçim sisteminde yeni oyunlar

content discovered on Thursday, December 21, 2017 in

AKP ile MHP'nin ittifak planının ayrıntıları ortaya çıktı. Buna göre yüzde 10 barajı düşmeyecek, daraltılmış bölge sistemine geçilecek. Türkiye'de 1987 ve 1991 seçimlerinde uygulanan daraltılmış bölge sistemi, sandıktan birinci çıkan partiye aldığı oy oranından daha fazla milletvekili saÄŸlıyor. Bu sistemle 1991’de oyların yüzde 27’sini alan DYP milletvekilliÄŸinin yüzde 39’unu kazanmış, oyların yüzde 10‘unu alan DSP ise milletvekilliÄŸinin yüzde bir buçuÄŸun read more »

Saray’ın Muhtarları için THY’ye talimat

content discovered on Thursday, December 21, 2017 in

28 AÄŸustos 2014’te CumhurbaÅŸkanı seçilen Tayyip ErdoÄŸan, “Muhtarlar toplantısının ilkini 27 Ocak 2015 tarihinde düzenledi. O tarihten bu yana 42 kez Sarayında muhtarlarla bir araya geldi. Bugüne kadar Saray’da ağırlanan muhtar sayısı 20 bine yaklaÅŸtı.... Saray’ın Muhtarları için THY’ye talimat Cumhuriyet gazetesinden Sinan TartanoÄŸlu’nun haberine göre, CumhurbaÅŸkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’nın aktardığı bilgiye göre, ErdoÄŸan’ın hitabından sonra m read more »
COPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)